
2004. december 5
A Csörte egyik minapi vitájában a baloldali képviselő, ha jól emlékszem Dr. Szakács László, valami olyasmit talál mondani, hogy kitagadtuk őket a magyar nemzetből. Arra hivatkozott, hogy pártjelvényt csináltunk a kokárdából. Ezzel szemben a valóság az, hogy Madl Ferenc egy civil egyesület elnökeként azt javasolta, hogy a választók (azaz mindenki)







